ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА

      БІБЛІОТЕКА ім.І.РЯДЧЕНКА

      м.ЧОРНОМОРСЬКА

И НИКОГДА НЕ БУДЕТ ПУСТО

СЕРДЦАМ И РАЗУМУ ЛЮДЕЙ,

КОЛЬ КНИГУ СБЕРЕГАЕМ – СГУСТОК

ВРЕМЕН И СУДЕБ И СТРАСТЕЙ.

Анонс заходів ЦБС з 

20.05 по 26.05. 2019р. 

 

20 травня 2019 р.

-            Інформинка «Бравіссімо, Акторе!» до 80 р. від д.н. Р. Карцева Центральна міська бібліотека, від. обсл.

23 травня 2019 р.

-            Зустріч з працівниками міського Центру зайнятості «Вибір у твоєму житті» Міська дитяча біб-ка від. 5-9 кл.

-            Відеопрезентація «Професії майбутнього»  Міська дитяча біб-ка від. 5-9 кл.

-            Робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги згідно графіку: За ініціативою Одеського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги Центральна міська бібліотека

24 травня 2019 р.

-            Полиця історичних романів одного автора «Майстер історичних романів» до 90 р. від д.н. Р.І. Іваничука Центральна міська бібліотека, юн.від.

-             Бібл.урок «За сторінками твого підручника»   Бібліотека-філія №2 Олександрівка

25 травня 2019 р.

-            Безкоштовні курси з англійської мови Центральна міська бібліотека


О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт". ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

2017 рік

 

 

 

 

Нові надходження юнацького відділу

 

 

 

 

 

 

 

 

_______Нові надходження____________________________________________

                     

 Книга про батька. Українські поети XIX-XX ст. [Текст]: антологія / упорядник та передмова В.Л. Чуйка. – К.: Криниця, 2013. – 352 с.: іл.

"Антологія української поезії "Книга про Батька" видається в Україні вперше. Це видання унікальне в історії української і світової літератури. Відродження та утвердження споконвічних духовних та моральних цінностей українського народу, навчання і виховання молодого покоління в дусі глибокої шаноби до батька, до своєї родини, а відтак і високих почуттів патріотизму і гуманізму – саме такий зміст і мету має ця книга.
До неї ввійшли поезії, присвячені батьку та батьківству, українських авторів ХІХ-ХХІ століть.

 

Український вертеп : вертеп у драматургії прозі та поезiї,XIX-XX ст.: збірник / Упоряд. та комент. М. М. Сулима .– К. : Дніпро, 2010.– 606 с.

Вертеп після його "відкриття" в 1840-х р.р. залишається чи не найуніверсальнішою мистецькою формою. Двоповерховість, поєднання сакрального й профанного, трагічного й комічного перетворили дерев'яну скриньку з ляльками на одну з моделей світу. Від часу виникнення вертепу, а особливо після публікації тестів та наукових описів цього пересувного театру, в ньому відзеркалилися майже всі суспільні зміни, які сталися в Україні. Та й саме слово "вертеп" набуло додаткових значень. Біля витоків цих процесів, як не дивно, стояли П. Куліш та Л. Глібов: один підказав способи модернізації вертепу, другий, назвавши місто "вертепом добра і зла", зробив перший внесок у розширення семантичного гнізда лексеми "вертеп". Пропонуючи вашій увазі цей збірник, де зібрано зразки багатьох з перелічених видозмін, які сталися з вертепом, сподіваємося, що він послужить імпульсом для подальших пошуків - і на папері, і на сцені.


Макарик І.
Перетворення Шекспіра. Лесь Курбас, укр.. модернізм і радянська культурна політика 1920-х років [Текст] / І. Макарик; пер. з англ. Т. Цимбала. – вид. 2-ге, допов. – К.: Ніка-Центр, 2013. – 352 с.: іл.

“Це розлогий екскурс у постколоніальну царину: крізь призму новаторських, ба навіть скандільних шекспірівських постановок Курбаса розглянуто поняття універсальності, цінності, канону, класики, високої/низької культури, ідеології, влади, імперського/колоніального, периферії/центру”.
Ірина Макарик - професор англійської літератури й історії театру в Оттавському університеті.
Презентує книгу Ірина Цимбал - науковий редактор книги, літературознавець, кандидат філологічних наук.

  Білодід В. Д.

  Історіографія української етноментальності: В. Б. Антонович : історіософські  нариси / В. Д. Білодід; за ред. Н. П. Поліщук. ¬- К. : Вища школа, 2011. - 335 с.

Досліджено життя і творчість видатного українського історика, ключової   постаті національно-визвольного руху України 70-80-х років ХІХ ст. В.Антоновича з метою з’ясування його внеску в пізнання української ментальності. У праці філософа про історика сама історія розкриває секрети ментальності українців.

Спогади про Тараса Шевченка [Текст] : збірник / уклад. і прим. В. С. Бородіна, М. М. Павлюка, О. В. Бороня ; авт. передм. В. Л. Смілянська. - К. : Дніпро, 2010. - 608 с. 

  До збірника спогадів про Тараса Шевченка ввійшли мемуари його сучасників. Матеріали збірника, в яких розповідається про окремі епізоди життя геніального сина українського народу, створюють цілісну картину життєвого і творчого шляху основоположника нової української літератури.

 

  Тарас Шевченко та його доба : документально-хрестоматійне висвітлення життя і діяльності видатного сина України та найближчих у часі спадкоємців і продовжувачів його справи І.Я. Франка, Лесі Українки, М.П. Драгоманова : у 3 т. / Р.Г. Симоненко, В.А. Берестенко. –Харків : Фоліо, 2013. – 527 с. : іл., портр.

Тритомник "Тарас Шевченко та його доба" – це документально-хрестоматійне висвітлення життя й діяльності видатного сина України – великого Кобзаря.

 Зайко М. А. Український лексикон : естетичні, мистецькі, лінгвістичні таблиці співзвучних слів різного значення і змісту, усіх частин мови, різних відмінків і дієвідмін у всіх особах, різних форм і акцентів / Мирослава Зайко. – 

Тернопіль : Терно-граф, 2013. - 441 с.

 

У Посвяті до читача Мирослава Зайко зазначає, що «Український лексикон» призначений для україномовців усіх професій, усіх освітніх та соціальних станів, які … бажають розмовляти вишуканою, орфоепічно-досконалою, мелодійно-пісенною мовою», тож метою видання словника є утвердження єдинодержавної рідної мови у Соборній Україні. Зважуючи на реалії українського сьогодення, про актуальність такого видання годі й говорити. «Серед різноманіття українських словників і культурологічних праць, -  вказує професор Л.Полюга, – мати ще й такий «Лексикон» в українській культурі – це розкіш».

 

    Ярош В.
  Золотий колос Дажбога. Хліб в українських легендах та віруваннях [Текст] / В.       Ярош. – К.: Успіх і кар’єра, 2013. – 112 с.: іл.

  Збірка українських легенд та давніх вірувань про основну і найважливішу  страву в житті українського народу — хліб. В книгу ввійшли зібрані та адаптовні для широкого зага­лу нариси про давні землеробські вірування, аграрні традиції, землеробський календар, магічні обрядові речі: зерно, сніп, дідух, плуг, а також обрядову їжу: хліб, кутю, коровай, млинці, коржики тощо. Представлений матеріал зацікавить школярів старших класів, студентів, викладачів, широкі кола української громадськості.

   Славута-Логвиненко А.А.
   Відторгнення серця [Текст]: вірші / А.А. Славута-Логвиненко. –

   К.: ПП Золоті Ворота, 2012. – 200 с.

Нова книга Анатолія Славути-Логвиненка "Відторгнення серця" немов камертон для нашого очищення від недуг і болю. Вона є своєрідним виразником наших думок і почуттів. Адресована вона всім не байдужим до долі України, її народу і майбутнього. Кажуть, що через біль приходить оздоровлення, то, може, і настав час українській нації прокинутись здоровою і сильною. Нехай залишиться лише біль, викарбуваний у слові поетом Анатолієм Славутою-Логвиненком.

  Крищенко, Вадим Дмитрович.
Не опускаючи очей... [Текст] : вибране : [поезії] / Вадим Крищенко. - К. : Юридична фірма ''Кордон'', 2013. - 630 с.

 

 Вадим Дмитрович Крищенко - автор понад 300 пісень, серед яких багато хітів. Нова книга майстра слова - це підсумок багатьох років його творчості. У ній роздуми і пошуки істини, утіха і страждання, любов і гнів, розлунистий заклик і наспівний мотив, що барвисто вплелися у вінок поетичних рядків.

  Штельмаш, М. Л.

 P. S. Григорія Сковороди... [Текст] / М. Л. Штельмах. – Х.: ТОВ Творч. об-ння Гімназія, 2013. – 315 с.

 Ніхто не знає, як генії переживають кожну наступну хвилину своєї геніальності. Що вони при цьому відчувають. Я борються. Як тікають від своєї від своєї самотньої вдачі.У сучасному світі Григорія Сковороду знають здебільшого як геніального дивака-філософа, який ще у XVIII столітті спромігся віднайти формулу щастя. Але не всім відомо, що сам Григорій Сковорода щасливим не був. Тікаючи від світу, він намагався сховатися у власній філософії і не збожеволіти від усвідомлення своєї місії. А ще він покинув кохану. Зрікся церковних канонів. Залишив дім. Спростував гроші, славу й багатство. І після смерті народився знову. У ХХІ столітті. У тілі невдахи-поета, якого звали Сергій…

   Густі, В. П.

 

Зоря Біловежі : ліричні драми та поезії / Василь Петрович Густі ; вступ. ст. С. Д. Федака. – Ужгород : Карпати, 2013. – 258 с.

 

До поцінувачів творчості відомого українського письменника Василя Густі йде нова книга, у якій читач має змогу познайомитися із поетичними драмами-діалогами, у яких історія наших велетів – Станіслава Граматика і створеного ним Королевського Євангелія у замку Нялаб, Олександра Духновича перед висилкою у Біловежу і близьких за часом – борця за Українську державність Івана Рогачаі його сестри Анни. А філософські поезії-притчи постають нагадуванням для сучасника про нашу гірку й солодку місію на цій землі.

 

 Йогансен, М. Вибрані твори / Майк Йогансен; вступ. ст. упоряд. В. Агеєвої. — К.: Книга, 2011. — 272 с. — (Українська авангардна проза).
    

Майк Йогансен, якого критики називали «найграйливішим» письменником з-поміж українських модерністів, послідовним формалістом, ювеліром словосполучень і копачем словесних надр, сьогодні належить до визнаних класиків XX століття. Поет, прозаїк, сценарист, лінгвіст, Йогансен був причетним до багатьох найцікавіших літературних подій двадцятих років. Він писав прологи до «Літературного ярмарку», редагував популярний «Універсальний журнал», проголошував синтез науки, техніки й мистецтва як фундатор конструктивістської «Техно-мистецької групи «А». У цьому томі пропонуємо читачеві два найпопулярніші романи письменника — «Пригоди Мак-Лейстона, Гаррі Руперта та інших» і «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію».

 

Чичибабин Б. А.

Собрание стихотворений / Б. А. Чичибабин; сост. Л. С. Карась-Чичибабина; вступ. ст. С. Н. Буниной; коммент. Л. С. Карась-Чичибабиной,  С. Н. Буниной. – Харьков: ООО «Бибколлектор»,  2013. –  890 с.

   Це видання є найбільш повним зібранням віршів видатного поета ХХ століття Боиса Олексійовича Чичибабіна (1923-1994). Йому випала важка доля: Вятлаг, неприкаяність після звільнення, роки замовчування… Борис Чичибабін розділив увесь біль, тривоги та надії свого народу і вистояв. У своєму житті та поезії він сповідував принцип, сформульований Бетховеном (до речі, це його улюблений вислів): «Єдиний героїзм – бачити світ таким, яким він є,  і все-таки любити його». Так він жив, так він писав.

 

 Смолич Ю.К.
Мир хатам, війна палацам [Текст]: роман / Ю.К. Смолич; передмова А. Землянської . – К.: Всесвіт, 2013. – 583 с.

 Змінюються часи, змінюються епохи, а з ними змінюються наші погляди на ті чи інші історичні події. Але хто може сказати цілком впевнено, як треба розставити всі крапки над «і», як все було насправді і хто був правий чи винний? Особливо якщо це стосується таких складних та неоднозначних подій, як, наприклад, події в Україні між двома революціями 1917 року - лютневою та жовтневою. Саме ці часи описані в романі видатного українського письменника Юрія Смолича «Мир хатам, війна палацам». Так, письменник писав цей роман у радянські часи, так, нині постаті Грушевського, Винниченка, Петлюри та інших діячів сприймаються інакше, ніж тоді. Але це не означає, що цей роман - така собі примітивна агітка, зовсім ні. Це - епічна картина, погляд людини, яка бачила ті події своїми очима. І тому цей твір, поза всякими сумнівами, буде цікавий сучасному читачеві, що не байдужий до історії рідної країни.

 Бомарше П.О.
Севільський цирульник: комедії: пер. з фр. / П. О. Бомарше – Харків: Факт, 2013. – 293с.

Блискучий поет, талановитий бізнесмен, геніальний винахідник, вправний змовник, полумяний революціонер, палкий коханець,  люблячий батько. Усе це – Пєр-Огюстен Карон де Бомарше (1732-1799) – французький драматург, прославлений автор «Севільського цирульника» й «Одруження Фігаро».         Життя Бомарше, одного із самих блискучих комедіографів у світовій літературі, буяло дивними подіями, небезпечними пригодами, комерційними аферами, запаморочливими злетами і падіннями. Він був дуже талановитий, і талановитий в усьому. Бомарше дотепний і мудрий, його комедії іскряться бешкетництвом та водночас є глибокодумними.

         Пройшли століття, але персонажі комедій Бомарше – розторопний і виверткий Фігаро, граф Альмавіва, Розіна і Сюзанна продовжують підкоряти публіку.

 Василашко В. Ф. 

Заговори, щоб я тебе побачив : вірші / Василь Василашко; худож. В. Франчук; передмова І. Ющука. - К.: Веселка, 2013. -174 с.: іл.

Автор численних поетичних збірок, лауреат літе­ратурно-мистецької премії імені Лесі Українки глибо­ко вболіває за розвиток і утвердження української мови, української ідентичності, взаємозв’язок її з моральністю особистості. Виховання патріота України, плекання любові до рідної мови, повага до інших мов у центрі уваги і в цій знаковій книжці поезій, проілюстрованій лауреатом Шевченківської премії Валерієм Франчуком.

Бернгард Т.
Холоднеча: роман; Старі майстри: комедія [Текст] / Томас Бернгард. – Харків: Фоліо, 2013. – 474 с.

Поліція вилучала його книжки, міністри оголошували його душевнохворим, критики пророкували його творам швидке забуття… Томас Бернгард (1931–1989) – enfant terrible австрійського суспільства другої половини XX століття, «голос правди», «мізантроп», «альпійський Беккет». Він дозволяв собі говорити все, що думав, і так, як вважав за потрібне.
«Холоднеча» (1963) - це багатопланова розповідь про людські страждання, про достоїнство особистості, про тяжке існування людини у просторі, де панує холод самотності та відчуженості.
Прозова комедія «Старі майстри» (1985) «розважає» читача дошкульною критикою держави, її інституцій, а також доскіпливим перечитуванням канону, на якому побудовано західну культурно-освітню традицію. Мова Бернгарда близька до музикальних структур, а твори читаються на одному подиху, ще нікого не залишивши байдужим.

Шевченко Т.Г.
Повне зібрання творів у 12 т. [Текст]. – К.: Наукова Думка, 2013. – Т.8 Мистецька спадщина. Живопис і графіка1843-1847. –582 с.
 

 Шевченко Т.Г.
Повне зібрання творів у 12 т. [Текст]. – К.: Наукова Думка, 2013. – Т.9 Мистецька спадщина. Живопис і графіка1847-1850. – 541 с.

Історія України в особах: Козаччина / Кер. авт. кол. В. М. Горобець. – К. : Україна, 2013. – 304 с.

Книга містить нариси про найвидатніших державних, громадських, церковних та культурних діячів України середини ХVІІ-ХVІІІ ст. У них через життєписи окремих людей відтворено героїчну боротьбу українського народу за своє соціальне й національне визволення, побудову незалежної Української держави, показано становлення української духовної культури в контексті європейських культур. Нариси розташовано в хронологічному порядку. Видання розраховане на широке коло читачі. 

 

Хорхе Луїс Борхес.

ВИБРАНІ ПОЕЗІЇ у перекладах Сергія Борщевського. – Л., Кальварія, 2013. - 160 с.

Хорхе Луїс Борхес (1899-1986) — прозаїк, поет і публіцист, легенда сучасного літературного світу, Національна гордість Аргентини та символ літератури ХХ століття. Його світ — багатобарвний і безмірний, де незбагненно поєдналися світогляд аргентинця й громадянина цілої планети — умістив героїв давньогрецьких міфів і скандинавських саг, філософів, полководців, царів, іспанських конкістадорів і ватажків змагань за незалежність Південної Америки. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу. Хорхе Луїс Борхес (1899-1986) — прозаїк, поет і публіцист, легенда сучасного літературного світу, Національна гордість Ар гентини та символ літератури XX століття. Володар багатьох премій, нагород і титулів: Коммендаторе Італійської Республіки, Командор французького ордена Почесного легіону «За заслуги в літературі і мистецтві», Кавалер ордена Британської імперії «За видатні заслуги» та іспанського ордена «Хрест Альфонсо Мудрого», доктор Сорбонни, Оксфордського й Колумбійського університетів, лауреат премії Сервантеса тощо. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу. Хорхе Луїс Борхес (1899-1986) — прозаїк, поет і публіцист, легенда сучасного літературного світу, Національна гордість Ар гентини та символ літератури XX століття. Володар багатьох премій, нагород і титулів: Коммендаторе Італійської Республіки, Командор французького ордена Почесного легіону «За заслуги в літературі і мистецтві», Кавалер ордена Британської імперії «За видатні заслуги» та іспанського ордена «Хрест Альфонсо Мудрого», доктор Сорбонни, Оксфордського й Колумбійського університетів, лауреат премії Сервантеса тощо. Його поетична творчість поділяється на два періоди, між якими відстань у тридцять років. Перший період дарує нам авангардистську поезію одного із засновників модерністського напрямку ультраїзму. Другий поетичний період Борхеса — це в основному поезія елегійного характеру, у якій, як і в решті його творів, переважають теми лабіринту, дзеркала і світу, який Борхес трактував як нескінченну книгу.

 

  Есаулов  О. Ю.

Game over! /О.Ю. Есаулов .-  Харків: ТОВ «Бібколектор», 2013. – 140 с.

 

Чому Петрик перетворюється на Рикпета? Хто такі Великий Процесор та Гірея? Як вирватися із Заекрання? Адже потрапити туди легко, а от повернутися додому, як виявилося, дуже і дуже непросто! І що робити, коли друзі із Заекрання просять про допомогу? Багато питань ставить перед друзями ця дивовижна дружба, і бажають вони цього чи ні, а відповідати на них потрібно негайно. От й спробуй їм допомогти у цьому...

 

   Кузнєцов, А.В. Бабин Яр : [роман-документ] / Анатолій Кузнєцов ; [пер. з рос.  С. Батуріна]. – Київ : Самміт-Книга, 2008 – 368 с.

Полная версия знаменитого романа-документа Анатолия Кузнецова "Бабий Яр", который в советские годы был подвергнут жесткой цензуре. Это первое полное, нецензурированное издание.
Анатолий Кузнецов (1929-1979) был очевидцем событий киевской трагедии периода немецкой оккупации 1941-1943 гг., когда в овраге Бабий Яр на окраине Киева немцы расстреляли 200 тысяч евреев, цыган, украинцев и русских. События, описываемые в книге, основаны на показаниях очевидцев и участников событий в Бабьем Яру и проиллюстрированы архивными фотоматериалами. Текст романа, который был вырезан цензурой при советском издании, выделен другим шрифтом, так что читатель может сравнить два варианта книги.

   Гритчин Н.В.

Занимательная философия. Курт Гёдель.О формально неразрешимых предложениях Principia Mathematica и родственных систем / Перевод с нем. Н. Гритчина. - Луганск: СПД Резников В.С., 2014.- 276 с.

Популярно викладається "Критика чистого розуму" Іммануїла Канта. Потім кантівська концепція вільної людської волі розвивається на сучасній науковій базі, і пропонується гіпотетична модель взаємодії вільної волі і законів природи. Ця модель істотно спирається на знамениту статтю Курта Геделя 1931 року, містить доказ існування недоказових істин. Приводиться популярний варіант цього доказу.
Другий твір збірки - повний російський переклад згаданої статті Курта Геделя, схвалений його спадкоємцями. Ця стаття російською мовою публікується вперше.
Книга - твір багатошаровий, тому автор сподівається, що кожен, хто цікавиться філософією зможе знайти в ній смисловий шар, відповідний своєму інтелектуальному складу і рівню підготовки, і при цьому отримати для себе якусь користь чи просто задоволення. Правда, є і такі параграфи, які доступні небагатьом, але ж те, що комусь здасться занадто складним, можна і пропустити.

 

__ _______________

 Коллекционирование в России появилось очень давно, и самым первым российским коллекционером был император Петр Великий: его личная коллекция, собранная во время путешествий по Европе, легла в основу первого российского музея - Кунсткамеры. Развивалось в России и частное коллекционирование: в 2007 г. российские собиратели отметили 150-летие русской почтовой марки и 100-летие национального общества филателистов. Эта книга посвящена четырем самым распространенным направлениям коллекционирования: нумизматике, филателии, бонистике и фалеристике, т. е. областям, изучающим монеты, марки, бумажные деньги, или банкноты, а также вой некие знаки отличия, гербы и награды. Известный коллекционер и исследователь А.Щелоков приглашает читателей в путешествие в мир уникальных фактов, таинственных легенд и невероятных открытий, отвечая на все интересующие начинающего коллекционера, да и просто увлекающегося историей человека вопросы.

 В томе "Математика" серии "Энциклопедия для детей" содержатся сведения по самым разным разделам современной математики - как включенным в школьную программу, так и выходящим за ее рамки. Это и справочное пособие для школьников, и популярная книга для чтения, которую отличают полнота содержания и доступность изложения. Авторы статей - ведущие ученые, опытные популяризаторы и преподаватели. Яркие и красочные иллюстрации, схемы, графики пробуждают интуицию и воображение. Пестрая мозаика примеров, задач и формул складывается в единую картину великолепной, стройной и неисчерпаемой науки Математики.

 Книга "Этикет" рассказывает о зарождении и истории этикета, об особенностях его развития в разных странах и о современных нормах этикета, охватывающих не только различные моменты повседневной жизни, но и профессиональную деятельность.Но эта книга - не учебник и не сборник правил поведения. Ее цель - показать , как этикет помогает сделать наше общение проще, приятнее и человечнее.Авторы статей - историки, педагоги, журналисты, социологи.

 

  Эта книга представляет собой сборник кратких описаний жизни известных деятелей украинской истории, которые во многом определяли ее ход. Это государственные лидеры, вожди национально-освободительного движения, полководцы и другие выдающиеся личности. Только самые интересные факты и непредвзятые комментарии к ним. Без цензуры, без идеологии, без искажений и недомолвок.

 

 Данная книга представляет собой учебник, освещающий все вопросы вузовской программы курса культурологии. Авторы в систематизированном виде излагают содержание современных научных представлений о культуре. Теоретические проблемы культурологии раскрываются с привлечением конкретного фактического материала. Учебник предназначен для студентов и школьников-старшеклассников. Популярность и лаконичность делает его доступным для широкого круга читателей.

 

 

   «Біг Мак та інші історії» є книгою вибраних оповідань Сергія Жадана, написаних протягом останніх десяти років. Збірка містить як тексти першої прозової книги автора «Біг Мак» (2002—2003), так і пізніші твори, датовані другою половиною 2000-х. Оповідання в книзі подані у хронологічному порядку, що дає можливістьдопитливому читачеві прослідкувати час та географію написання кожного з них. Окремі тексти у книжковому варіанті друкуються вперше.

 

 В данной книге рассмотрены проблемы воздействия на здоровье человека современных лекарственных препаратов. Освещены такие аспекты, как недостоверная информация о побочных действиях лекарств, мошенничество в этой сфере, риски самолечения и непрофессионализм врачей.
Читателям предлагается достоверная, самая полная информация о наиболее распространенных группах препаратов; основных признаках, помогающих выявить поддельные препараты; а также о том, как правильно прочесть аннотацию и на что обратить внимание.

 

 Замечательная книга знаменитого детского врача Евгения Олеговича Комаровского. Доступная, увлекательная и очень полезная информация, адресованная будущим и уже состоявшимся родителям. Ребенок вообще, его образ жизни, его родственники и его болезни в частности. Ответы на вопросы о том, что такое хорошо и что такое плохо, рекомендации, позволяющие принять правильные решения, и советы, способствующие укреплению нервной системы мам, пап, бабушек и дедушек. Настоящее издание включает в себя подборку избранных статей и рассказов автора, а также подробноеисследование, посвященное тактике применения одноразовых подгузников.

 

 В древности купание, будучи связанным с античным культом тела, было наполнено ритуальными смыслами, а общественные бани являлись местом встречи друзей. В Средние века гигиена утратила свое первостепенное значение, а приспособления для купания практически исчезли из обихода. Начиная с XIX века вопросам гигиены снова стали уделять повышенное внимание, а в домах стали устраивать специально оборудованные отдельные комнаты для ванной и туалета. Вскоре благодаря техническому прогрессу появился большой выбор сантехники и новых материалов, в том числе покрытия, отличающиеся повышенной водостойкостью.
В современных домах кухня иногда выполняет функцию гостиной - комнаты, в которой за трапезой собирается вся семья. Другими словами, кухня стала главной комнатой в доме, поэтому оформление кухни требует все больше усилий, времени и расходных материалов. Пространство кухни представляет собой прекрасный полигон для реализации самых разнообразных практических и творческих идей, позволяющих повысить функциональность кухни и улучшить ее планировку. В современной кухне, светлой и удобной, и приготовление, и прием пищи должны приносить удовольствие.

 

 Ваш дом - это ваше убежище от стрессов окружающего мира. Место, которое должно давать вам укрытие, вселять покой в вашу душу, скрашивать досуг - словом, быть для вас райским уголком постоянства и покоя, ведь мир вокруг - непредсказуем и требователен. Создание уютного, покойного дома - суть самовыражения, поэтому, следуя собственным порывам, с помощью нашей книги постарайтесь создать ваш собственный стиль, вне зависимости от того, живете вы в загородном коттедже или в городском доме.

 

 В этой книге нет рекламы, пиара или расследований. Ее автор стремится найти внятный, аргументированный и реалистично звучащий ответ на вопросы: почему, если курить, пить и есть холестеринсодержащие продукты так вредно, ни в одной стране мира не закрывают ликероводочные заводы, табачные фабрики, питейные заведения, мясокомбинаты, игорные дома и казино? Почему на государственном уровне никто не запрещает и практически не ограничивает рекламу всех перечисленных форм бизнеса? Почему все разнообразие способов повлиять на ситуацию (если она столь тревожна, как об этом заявляют!) сводится к распространению научно несостоятельных теорий в широких слоях общества и к популяризации совершенно некомпетентных концепций? Каждый имеет право знать правду - правду, основанную на фактах. Именно факты - в основе этой книги. Читатели узнают: какую роль на самом деле играет холестерин в нашем организме (новейшие научные данные); чем грозит низкий уровень холестерина; каковы способы контроля уровня холестерина; разоблачение "надувательства века"; что получило человечество вместо холестерина; кому, чем и насколько была выгодна "холестериновая война"? Книга рассчитана на самый широкий круг читателей - вне зависимости от возраста, пола и уровня дохода.

 

 Каковы судьбы Великих империй? И можно ли говорить об их общей судьбе? Империи рождаются, живут, проходят зенит своей славы, могущества и умирают. Окровавленные мечи, гребни на шлемах, блистающие в свете факелов, прекрасные дамы в драгоценностях и роскошных туалетах, вероломные короли на тронах... Все это и многое другое вы найдете в этой книге. Читайте о рождении, расцвете и гибели великих империй, и вы, может быть, поймете, что к чему в этой жизни, как вам поступать в той или иной ситуации, ради чего стоит жить и умирать, во что нужно верить! Издание содержит более 100 колоритных цветных иллюстраций, включая компьютерную реконструкцию первых в мире цветных фото, сделанных в начале XX века С.Прокудиным-Горским.

 

 Эта книга откроет вам мир 3ds Max 2008 — самой популярной программы для редактирования 3D-графики. Вы научитесь быстро создавать реалистичные трехмерные изображения из самых разных виртуальных материалов (текстур). В этом вам поможет DVD, прилагаемый к книге. На нем находятся файлы упражнений, описанных в издании, итоговые видеоролики некоторых уроков и триал-версия 3ds Max 2008.

 

 У книзі висвітлюються найважливіші події, пов'язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на межі XV-XVI ст. до ліквідації урядом Російської імперії в кінці XVIII – на початку XIX ст. Особливу увагу приділено найбільш яскравим постатям Війська Запорозького, їхній політичній і державній діяльності. Значне місце на сторінках праці відведено міжнародним відносинам українського гетьманату, козацькій ментальності, побуту, бойовому мистецтву, атрибутиці тощо. Певною мірою показана роль жінки в "лицарському" середовищі. Своє яскраве відображення знайшло ставлення до козаків представників різних народів і володарів іноземних держав, їхнє сприйняття за межами Батьківщини.Книга розрахована на широке коло читачів.

 

 В книге описывается работа с прикладной архитектурной программой ArchiCAD 11 и на основании конкретных примеров рассказывается о возможностях создания архитектурных объектов.Просто и доступно излагаются эффективные приемы и методы проектирования в ArchiCAD 11, даются пошаговые описания всех действий, что позволит работать в программе даже начинающим архитекторам. Легкость изложения материала сделает ArchiCAD понятным и для многих узких специалистов - ландшафтных архитекторов, дизайнеров интерьеров, декораторов.

 

 Во всем мире проблемы со сном испытывают многие миллионы людей, а причин, из-за которых у нас может развиться бессонница, десятки. И главное здесь - найти свою причину, понять, почему именно у тебя развивается бессонница, а уж потом дело за малым! В книге Андрея Курпатова «10 рецептов хорошего сна » представлены все возможные средства нормализации сна - и психотерапевтические, и лекарственные...

 

 Представляемая книга во многом напоминает великий труд Марка Аврелия Антонина «Размышления». Как и в сочинении выдающегося римского правителя, поражает глубина мысли и охвата тем, видение мира во всех его проявлениях как единого целого, умение рассмотреть во фрагменте явления или в событии сокрытую сущность.

 

 „Груші в тісті” давно уже стали бестселером, багато разів передруковувалися і перекладалися, віддавна мандрують інтернетом, але жодного разу не публікувалися в книжці. Тому цілком виправдано й стали титульним твором нової книжки автора „Дів ночі” та „Весняних ігор в осінніх садах”. Юрій Винничук знову пірнає в минулі роки і з властивим йому гумором та шокуючою щирістю описує пережите. Перед читачем промайне шалена каруселя львівського життя 1970-80-тих років. Малюнок на обкладинці – картина англійського художника сера Едварда Барн-Джонса (1833-1898). Розділи книги проілюстровані графікою англійського художника Обрі Бердслея (1872-1898). Ідея оформлення та підбір ілюстрацій належать автору.

 

 В учебнике рассмотрены основные категории аппаратных и программных средств вычислительной техники. Указаны базовые принципы построения архитектур вычислительных систем. Обеспечено методическое обоснование процессов взаимодействия информации, данных и методов. Приведены эффективные приемы работы с распространенными программными продуктами. Рассмотрены основные средства, приемы и методы программирования.Книга предназначена для студентов технических вузов, изучающих информационные технологии в рамках дисциплины «Информатика», для преподавательского состава, для слушателей военных учебных заведений, учреждений системы повышения квалификации и для лиц, изучающих средства вычислительной техники самостоятельно.

 

 Хрестоматію створено відповідно до чинної програми зі світової літератури та за вимогами нової «Концепції літературної освіти» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики «Словник незрозумілих слів», «Це цікаво!», а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.
Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані питання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу.Видання розраховане на учнів 6 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

 

 Издание в сокращенном виде содержит тексты всех новых произведений, которые в последнее время были включены в школьную программу по украинской литературе. В пособия включены комментарии, необходимые данные по теории литературы, а также сведения об авторах. В конце представлен краткий словарь литературоведческих терминов. Пособие станет незаменимым при подготовке к урокам, а также при освоении и повторении материала для подготовки к внешнему независимому оцениванию. Рассчитан на учителей, учащихся и всех, кто интересуется украинской литературой.

 

 В книге изложены технологии облицовочных и мозаичных работ, необходимые сведения об устройстве полов, в том числе полов с подогревом, а также исчерпывающие сведения о современной керамической плитке и сопутствующих материалах. Книга может быть с успехом использована и теми, кто на свой страх и риск хочет облагородить интерьер своего жилища собственными ершами, и, возможно, сделать это занятие источником дохода.

                                                            В книге дано описание способов выполнения каменных и бетонных работ, рассказано о необходимых инструментах, материалах и приспособлениях. Приведенные рекомендации помогут желающим самостоятельно построить дом: заложить фундамент, возвести стены, выложить печь, камин и так далее, то есть с максимальной точностью реализовать свои идеи и мечты по обустройству домашнего очага.

 

 Рассказывается о материалах, инструментах. Книга рассчитана на широкий круг читателей. В книге в популярной форме излагаются сведения, как правильно выбрать оптимальную систему водяного отопления и осуществить ее монтаж, а также как сложить печь и камин.

Учебник «Ремонт автомобилей: Теоретический курс» является первой частью и в нем изложены общие понятия и положения о ремонте и восстановлении автотракторной техники и их узлов и агрегатов, подробно освещены причины, вызывающие их неисправности, изложены основные принципы этапов производства ремонта: мойка, разборка и т. д.
Учебник написан в соответствии с программой подготовки специалистов для авторемонтных предприятий по специальностям «Ремонт и эксплуатация автотранспортных средство, «Автомобили и автомобильное хозяйство», «Техническое обслуживание и эксплуатация транспортных средств»

В книге в простой и доступной форме изложены способы монтажа и ремонта сайдинга. Винилового, деревянного и цементного. Описание установки сайдинговых обшивок сопровождается 110 иллюстрациями, показывающими шаг за шагом последовательность процесса создания фасадных отделок дома.

 

 

 

В этой книге представлены различные формы графиков цен, в том числе японские подсвечники, ренко, каги, крестики-нолики, столбиковые графики. Раскрываются понятия трендов, каналов, уровней поддержки и сопротивления. Вы узнаете о графическом методе анализа рынка, какие фигуры можно увидеть на графиках цен и как использовать сигналы для получения прибыли. Также мы расскажем о том, как помогают достигать успехов в работе на рынке волновая теория Эллиота и числа Фибоначчи.Дилинг - это наука, в которой всегда можно учиться чему-то новому. Ну а с помощью этой книги вы сделаете свои первые серьезные шаги в мир анализа финансовых рынков.

 

Автор издания покажет читателям, как рождается торговая система, что необходимо учитывать при ее создании и какие элементы можно использовать.Также в книге рассказывается о современном программном обеспечении для анализа рынка и заключения сделок, без которого в наши дни невозможно работать на Forex.Программы технического анализа позволяют накапливать и представлять в наглядном виде разнообразные финансовые данные, а также помогают проводить анализ рынков, оперативно рассчитывая значения индикаторов или по приказу пользователя быстро меняя формат представления данных о ценах.
Одной из таких программ является компьютерный программный пакет Rumus, разработанный специалистами Группы Компаний "Форекс Клуб" и подробно описанный в этой книге.Его широкие возможности будут надежной основой для комфортной работы трейдера.

 

Эта книга о том, как ЗАРАБАТЫВАТЬ ДЕНЬГИ на изменениях курсов валют. Прочитав ее, вы узнаете, как устроена мировая финансовая система и как обычному человеку стать частью финансового мира, извлекая из нового интересного дела прибыль и получая от него удовольствие. Жизнь без начальников и подчиненных, финансовая свобода, возможность работать в любом месте планеты в удобное время — это все доступно и вам! Сделайте с этой книгой первый шаг к финансовому успеху! Книга "Играть на бирже просто?!", как и все последующие из цикла "Академия биржевой торговли", предназначена для студентов Международной Академии Биржевой Торговли "Форекс Клуб" и для тех, кто хочет внести в свою жизнь новые краски, освоив профессию трейдера. В новом издании добавлена глава "Удовольствие с Wall Street, или Чистый адреналин с доставкой на дом" о том, как получить изрядную порцию адреналина, не отрываясь от компьютера. »

 

Сашу, вже майже випускницю школи, шантажем і погрозами лиховісна людина у чорному змушує вступити до таємничого Інституту спеціальних технологій десь мало не на краю землі. Надлюдськими зусиллями крок за кроком студенти – першокурсники вивчають абсурдні завдання, але увесь час вони відчувають страх за свою сім’ю. Подолати у собі страх, здійнятися над ним, стати невразливим, – найвище призначення кожного студента. Сашин фініш так близько! Чи вдасться останній крок?

 

 

 

 


 счетчик посещений